Značajke proizvoda:
1. Učinkovit mehanizam za hlađenje. Temperatura spoja LED dioda održava se unutar sigurnog raspona korištenjem aluminijskih hladnjaka za zrakoplove u kombinaciji s prilagođenim dizajnom protoka zraka. Osim produljenja životnog vijeka svjetiljke, dobro odvođenje topline održava postojanost izlazne svjetlosti i izbjegava probleme slabljenja svjetlosti uzrokovane rastućim temperaturama.
2. Korištenje ekoloških -materijala u proizvodnji. u skladu je s globalnim ekološkim standardima kao što su CE i RoHS i ne sadrži opasne materijale poput olova i žive. Kako bismo zajamčili prihvatljivost proizvoda za okoliš tijekom cijelog njegovog postojanja, koristimo zelene i ekološke -prakse u svemu, od sirovina do proizvodnih postupaka.
Specifikacija:
| Vlast | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Veličina | 30 CM |
| Ulazni napon | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Puni spektar |
| CRI | >80 |
| Svjetlosna učinkovitost | 140lm/w 160lm/w |
| Kut snopa | 180 stupnjeva |
| Vodootporan | IP65 |
|
Životni vijek |
50000 |
| Jamstvo | 5 godina |
Više detalja:


Upotreba:


