Opis
Pošaljite upit
Značajka:
1. Fotosintetička rasvjeta optimizira rast i zdravlje biljaka kroz ciljane svjetlosne spektre.
2. Ovi proizvodi su energetski učinkoviti i ekološki prihvatljivi, smanjuju troškove energije i utjecaj na okoliš.
3. Fotosintetska rasvjeta omogućuje cjelogodišnji uzgoj biljaka, čak iu područjima s ograničenim prirodnim svjetlom.
Specifikacija:
| Vlast | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Veličina | 30 CM |
| Ulazni napon | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Puni spektar |
| CRI | >80 |
| Svjetlosna učinkovitost | 140lm/w 160lm/w |
| Kut snopa | 180 stupnjeva |
| Vodootporan | 1IP65 |
|
Životni vijek
|
50000
|
| Jamstvo | 5 godina |
Detaljne slike:



korištenje:



O nama:


Pakiranje i dostava:

