Značajka:
- Pruža osvjetljenje punog spektra za optimalan rast povrća u zatvorenom prostoru.
- Energetski-učinkovit dizajn omogućuje duža razdoblja osvjetljenja bez visokih troškova električne energije.
- Mogućnosti podešavanja visine i kuta omogućuju prilagođeni položaj i optimalnu pokrivenost biljkama.
Specifikacija:
| Vlast | 5W / 6W / 9W / 10W / 30W / 33W |
| Veličina | 30 CM |
| Ulazni napon | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Puni spektar |
| CRI | >80 |
| Svjetlosna učinkovitost | 140 lm/w 160 lm/w |
| Kut snopa | 180 stupnjeva |
| Vodootporan | IP65 |
|
Životni vijek
|
50000
|
| Jamstvo | 5 godina |
Detaljne slike:



Visoki indeks reprodukcije boja, bez treperenja videa.
korištenje:



Osvijetlite svoj unutarnji vrt svjetlom za uzgoj povrća i gledajte kako vaše zelje napreduje!
O nama:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd dobro je-poznata tvrtka koja dizajnira, razvija, proizvodi i prodaje visoko{2}}tehnološku robu, uključujući proizvode za LED rasvjetu. Tvornica u kojoj radimo otvorena je 2010. i nalazi se u Shenzhenu.
Naša adresa
3. kat, 5. zgrada, industrijski park Hebei, zajednica Hualian, okrug Longhua, Shenzhen, Kina
E-pošta

Pakiranje i dostava:

