značajka:
1. Svjetlo za uzgoj mliječnih krava poboljšava stopu uspješnosti uzgoja povećanjem reproduktivne aktivnosti krave.
2. Proizvod koristi sigurne i učinkovite metode za poboljšanje koncepcije kod mliječnih krava, što može rezultirati jačim i zdravijim potomstvom.
3. Svjetlo za uzgoj mliječnih krava vrijedan je alat za uzgajivače mlijeka koji žele maksimalno povećati produktivnost svojih stada, osiguravajući uspješnije cikluse uzgoja i zdravije krave u cjelini.
Specifikacija:
| Vlast | 9W, 18W, 23W, 25W |
| Veličina | 60CM 120CM 150CM |
| Temperatura boje (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Svjetlosna učinkovitost (LM/W) | 140 LM/W |
| Indeks reprodukcije boja (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Kut snopa | 180 stupnjeva |
| Vodootporan | IP67 |
| Materijal | Aluminijsko kućište + PC poklopac |
| Ulazni napon (V) | 85-265 V AC |
| Mogućnost prigušivanja | Triac s prigušivanjem i 0-10V prigušivanjem |
| Životni vijek (sati) | 50000 |
| Jamstvo | 5 godina |
| LED čip | Epistar 2835 |
| Značajka | bez{0}}treperenja |
Detaljne slike:





Dizajn okrugle površine povećava svjetlinu i praktičniji je.
Upotreba:

O nama:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd dobro je-poznata tvrtka koja dizajnira, razvija, proizvodi i prodaje visoko{2}}tehnološku robu, uključujući proizvode za LED rasvjetu. Tvornica u kojoj radimo otvorena je 2010. i nalazi se u Shenzhenu.
Naša adresa
3. kat, 5. zgrada, industrijski park Hebei, zajednica Hualian, okrug Longhua, Shenzhen, Kina
E-pošta

Pakiranje i dostava:

