Opis
Pošaljite upit
značajka:
- Svjetlo za inkubator jaja koje nudimo nudi idealan spektar za poticanje rasta snažnih i zdravih pilića.
- Potiče se proizvodnja jaja i povećava se stopa izlijeganja zahvaljujući svjetlu koje je napravljeno posebno za ovu svrhu.
- Sa svojim energetski učinkovitim dizajnom, naše svjetlo za inkubator jaja može vam pomoći uštedjeti novac na električnu energiju, a istovremeno pruža ugodno okruženje za vaše piliće.
Specifikacija:
| Vlast | 9W 18W 23W 30W |
| Veličina | 60CM 120CM |
| Temperatura boje (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Svjetlosna učinkovitost (LM/W) | 140 lm/W |
| Indeks reprodukcije boja (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Kut snopa | 180 stupnjeva |
| Vodootporan | IP67 |
| Materijal | Aluminijsko kućište + PC poklopac |
| Ulazni napon (V) | 85-265V AC |
| Mogućnost prigušivanja | Triac s mogućnošću prigušivanja i 0-10V prigušivanja |
| Životni vijek (sati) | 50000 |
| Jamstvo | 5 godina |
| LED čip | Epistar 2835 |
| Značajka | bez treperenja |
Detaljne slike:





Upotreba:

O nama:


Pakiranje i dostava:

