značajka:
1. Jedno svjetlo za hitne slučajeve je lagano i jednostavno za instalaciju, LED je prilično učinkovit i praktičan izvor rasvjete.
2. LED rasvjeta za hitne slučajeve je zamjena za konvencionalnu rasvjetu niske potrošnje energije, dugotrajna, razumno cjenovna, a koja je i ekološki korisna.
3. LED svjetlo za hitne slučajeve nudi pouzdano osvjetljenje i sigurnost u hitnim slučajevima jer se može pohvaliti jakom svjetlinom i brzim vremenom reakcije.
specifikacija:
| Snaga i veličina | 60 cm 9 Š% 2f 120 cm 18 W |
| Hitno vrijeme | 120 min |
| Temperatura boje (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K |
| Svjetlosna učinkovitost (LM/W) | 160 LM/W |
| Indeks reprodukcije boja (Ra) | 80-83Ra ili 95-98Ra |
| Materijal | Aluminijsko kućište + PC poklopac |
| Ulazni napon (V) | AC85-265V, 100-277AC, 12V DC, 24V DC |
| Životni vijek (sati) | 50000 |
| Jamstvo | 5 godina |
| PF | >0.90 |
| Vodootporan | IP44 |
| LED čip | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Poklopac | Mliječna i prozirna korica |
| Kut snopa | 120- 180stupnja |
| Bez treperenja | Nema treperenja |
| Baterija | 3.2V 1500mAh |
detaljne slike:




Upotreba:


LED rasvjeta za hitne slučajeve koristi se kao rezervni izvor rasvjete tijekom nestanka struje ili hitnih slučajeva.
O nama:


Pakiranje i dostava:

Često postavljana pitanja:
1. Mogu li naručiti samo probni komad?
O: Da, dostupan je testni uzorak.
2. Može|dobiti svoj cjenik svih proizvoda?
O: Naravno. Htjeli bismo da cjenik za svaki proizvod bude dostupan. Pošaljite nam upit kako bismo ih dobili.
