Opis
Pošaljite upit

Opis proizvoda
1. Opremljen novom tehnologijom čipa Pouzdanost čipa za dugi vijek trajanja vrlo jaka svjetlost
2.Idealna radna svjetiljka.
3. Savršeno za korištenje u kampiranju, planinarenju, ribolovu, pomorskoj, hitnoj i drugoj primjeni rasvjete
4.Vrlo svestran za komplet s ručkom na više položaja
5.AC/DC adapter za punjenje iz električne mreže
6. Punjač za automobilski upaljač za korištenje u automobilu ili mijenjanje
7. Savršeno za korištenje na kampiranju, oko kuće za hitne slučajeve i tako dalje.
| Proizvod | Punjiva svjetiljka od 20 W |
| Vrsta žarulje | LED |
| Vlast | 20W |
| Radni napon | Punjač priložen |
| Svijetla boja | Svijetlo bijela |
| Oblik | Reflektor |
| Radni napon | 8,4 V DC |
| Koristiti | Unutarnji ili vanjski |
Više detalja

Primjena



