Opis
Pošaljite upit

Značajke proizvoda :
1. Imate jače, dugotrajnije svjetlo bez održavanja godinama zahvaljujući učinkovitoj uštedi energije.
2. Lagano tijelo je kompaktno, jednostavno i prostrano, prikladno za različite postavke i praktično za DIY.
3. Sigurniji rad: istosmjerni niskonaponski izvor napajanja (molimo obratite pozornost i odaberite ispravno napajanje).
4. Jednostavan za postavljanje.
Specifikacija
| Ulazni napon | 12V |
| Čips | 3W 2835 LED |
| Lagani materijal tijela | Aluminij |
| Temp boje: | Topla bijela (3000K), neutralna bijela (4000), bijela (6400K) |
| CRI | >80Ra |
| Dimenzija | D 68×V 13-15 mm, D 56-58 mm izrezane rupe |
| Stupanj grede | 120 stupnjeva |
| Život | 50,000h |
| Certificiran | CE RoHS |
| Primjena | Strop, spavaća soba, kuhinja, dnevni boravak, vitrina, kabinet, polica za knjige, vinski ormar, stepenice, ulaz, hodnik, automobili, bar, KTV, restoran, zvjezdana svjetla ili što god zamislite! |
Jednostavan za instalaciju
- Isključite kućnu struju.
- Izrežite odgovarajuću rupu na limu prema veličini rupe proizvoda.
- Spojite LED transformator na napajanje (dizajn izmjeničnog napona, nije važno koji je vod spojen na vruću i neutralnu žicu).
- Povucite opružne kopče i umetnite rasvjetno tijelo u rupu.
- Namjestite ga tako da čvrsto zakači strop.
Detaljne slike:

Primjena

