
Značajka:
● 3 godine jamstva
● Watts 12W okruglog oblika
● CE RoHS i TUV certifikat
● Stropne LED svjetiljke s aluminijskim okvirom u dizajnu visoke vrijednosti
● Ušteda energije do 50 posto
● Održavanje lumena preko 70 posto @ 50,000 plus sati
● Za stropnu ili viseću montažu
● PFC upravljačkog programa može biti do 0.95.
● Bez UV/IR zračenja / bez RF smetnji
Specifikacija:
| Vlast | 12W |
| CRI | 80 |
| Faktor snage | 0.6 |
| Veličina | Φ175*20mm |
| Frekvencija (Hz) | 50/60HZ |
| napon | 85-265V |
| Marka čipsa | Epistar |
| LED čip | 2835 LED diode |
| LED količina | 60 KOM |
| Svjetleći (LM) | 950 LM |
| Svjetlosni tok | 80 LM/W |
| Temperatura boje (CCT) | 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Kut snopa (stupnjevi) | 180 stupnjeva |
| Jamstvo | 3 godine garancije |
| Certifikacija | CE RoHS |
| Nazivni vijek trajanja (h) | 50 000 |
| Prijave | Ured Zdravstvo Komercijalni Hodnici Dnevne sobe |
Opis:
Okrugli lumen LED rasvjete od 12 W nije tako visok kao učinkovitost ravnih LED svjetiljki. Ali ova su svjetla i dalje vrlo sjajna kao 80-90 lumena po vatu. to je panel male snage visokog lumena napravljen za velike uštede energije, poboljšane ekološke vjerodajnice i produženi vijek trajanja. Rasvjeta panela od 12 W ne stvara buku i ne stvara UV zračenje. Imaju različite boje, kao što je topla bijela 3000k, prirodna bijela 4500k i boja dnevnog svjetla za 5500k.led panel svjetlo 12w može se ugraditi u drveni strop ili zidove.
Slika proizvoda:







Prijave
Uredska rasvjeta
Područje proizvodnje
Rasvjeta skladišta
Restorani
Rasvjeta zaslona maloprodajnih trgovina
Prijevoz
Rasvjeta ispod ormara
Hodnici i predvorja
