Značajka proizvoda:
1. Sjajan izbor rasvjete koji vlasnicima kuća nudi niz funkcija i prednosti je elegantna LED stropna svjetiljka. Zbog svoje energetske učinkovitosti, dugog vijeka trajanja i izvrsnog dizajna, idealan je izbor za sve koji žele nadograditi rasvjetu u svom domu na pristojan i održiv način.
2. Elegantna LED stropna svjetiljka popularna je alternativa za domove zbog niza prednosti. Pruža sjajnu, homogenu rasvjetu za bilo koje područje i može se prigušiti kako bi se stvorila ugodna atmosfera dobrodošlice. To je izvrsna metoda da svakom prostoru date moderan i suvremen dojam koji će zasigurno oduševiti vaše goste.
| Vlast | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| CCT | 3000K 4000K 6500K |
| Boja | Bijelo ili prilagođeno |
| napon | 85-265V |
| Materijal | Aluminij |
| Izvor svjetlosti | SMD2835 |
| Kut svjetlosnog snopa | 120 stupnjeva |
| UGR | <19 |
| Oblik | Krug |
Detaljna slika:




