Opis
Pošaljite upit
Specifikacija:
| LED čip | Epistar / SMD2835 |
| IP ocjena | IP44 |
| Ulazni napon | 85-265 V, 100-277 V AC |
| CRI | >80Ra |
| Svjetlosna učinkovitost | 110-120 lm/W |
| PF | >0.95 |
| Vlast | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Veličina | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120 CM |
| Temperatura boje (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Podrška za prigušivanje | Triac s prigušivanjem ili 0-10V prigušivanjem |
| Materijal | Aluminij + PMMA |
| Kut snopa | 120 stupnjeva |
| Životni vijek | 50000 sati |
| Jamstvo | 5 godina |
| Poklopac okvira | Bijelo i srebrno |
| Certificiran | TUV, CE, ROHS |
| Kontrolirati | Daljinski upravljač |
Detaljne slike:






1. Pričvrstite nosač na strop i učvrstite ga vijcima.
2. Učvrstite napajanje na dnu svjetiljke i spojite dvije žice napajanja na 220V strujni vod L/N.
3. Pričvrstite tijelo svjetiljke i zatim ga pričvrstite vijcima.
4. Nakon postavljanja, uključite svjetla i uključite ih kako biste provjerili rade li svjetiljke ispravno.
Upotreba:

600 x 600 led panel svjetlo može se koristiti u kuhinjama, dnevnim sobama, spavaćim sobama, uredskim zgradama, trgovinama, školama, bolnicama i drugim javnim zgradama.
O nama:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd dobro je-poznata tvrtka koja dizajnira, razvija, proizvodi i prodaje robu visoke-tehnologije, uključujući proizvode za LED rasvjetu. Tvornica u kojoj radimo otvorena je 2010. i nalazi se u Shenzhenu.
Naša adresa
3. kat, 5. zgrada, industrijski park Hebei, zajednica Hualian, okrug Longhua, Shenzhen, Kina
E-pošta

Pakiranje i dostava:

FAQ:
1. Nudite li besplatne uzorke?
O: Ne. Neki daju besplatne uzorke.
O: Ne. Neki daju besplatne uzorke.
2. Je li proizvod originalan?
O: Da, svi naši proizvodi su 100% originalni potpuno novi.
3. Jeste li proizvodno ili trgovačko poduzeće?
O: Naša tvrtka je tvornica, pružamo OEM & ODM uslugu.
O: Naša tvrtka je tvornica, pružamo OEM & ODM uslugu.
