
Značajka proizvoda:
1. Možete birati između 5000K briljantne bijele, 2700K hladne bijele, 3000K nježno bijele, 3500K prirodne bijele ili 2700K tople bijele pomoću prekidača na svakoj svjetiljki za toalet. Kako biste pronašli savršeno osvjetljenje za svoju sobu, možete promijeniti temperaturu boje stropnih svjetala u svojoj kući putem pet različitih postavki.
2. Potpuno sastavljena LED ugradbena rasvjeta s metalnim pločicama za završetak u ravnini sa stropom i ušrafljenim baznim adapterom E26. Možete odmah smanjiti troškove svoje ugradbene rasvjete ulaganjem u energetski učinkovite LED reflektore.
3. Za promjenu osvjetljenja koristite značajku glatkog prigušivanja svjetiljke. Moguće je smanjiti proizvodnju od 100 posto do 10 posto. Budući da imaju ocjenu mokre lokacije, ove LED ugradne svjetiljke idealne su za preuređenje, podnožje, strehe, tuševe i bilo koje unutarnje ili vanjsko mjesto.
4. Dizajniran s vijekom trajanja od 50,000-sata, sprječavajući potrebu za zamjenom sljedećih 45 godina. Možete biti opušteni kada je u pitanju zamjena rasvjete jer LED lampe traju deset puta duže od tipičnih ugradnih žarulja izrađenih od materijala sa žarnom niti. Koristite u svojoj dnevnoj sobi, blagovaonici, ormaru, podrumu, verandi, garaži i još mnogo toga.
5. S prekidačem za podešavanje temperature boje od 5 cct koji je pričvršćen na svaki uređaj, kupaonska led svjetla pružaju izvrsno unutarnje osvjetljenje bez treperenja, kašnjenja ili problema. Bilo koje LED podžbukno rasvjetno tijelo može se jednostavno ugraditi.
| Snaga | 9W/12W/24W/32W/40W |
| Ulaz (AC) | 120V |
| Materijal | Aluminij & AcryW/33W/40Wlic |
| Smjer svjetlosti | Downlight |
| Temperatura boje | Oko 3000K tople svjetlosti |
| Indeks reprodukcije boja | >90 |
| Specifične namjene | Kuhinja, W/ Balkon, Kupaonica, Spavaća soba, Dom |
| Unutarnja/vanjska upotreba | Na otvorenom, u zatvorenom prostoru |
| Izvor napajanja | AC |
Detaljna slika:





