Opis
Pošaljite upit

Opis proizvoda
Specifikacija
| Model | BW08K60C |
| Vlast | 20W / 30W / 40W / 60W |
| Kut svjetlosnog snopa | 90 stupnjeva |
| AC ulaz | 100-240V 50/60Hz ili 220-240V 50/60Hz |
| Materijal | Aluminij |
| Veličina | Φ190 * H70 mm |
| Izrezati | Φ155 – 175 mm |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K ili prilagođeno |
| LM/W | 90-110 lm/w |
| CRI | >80Ra , >90Ra |
Istaknute točke
- Vrhunski i pouzdani izvor rasvjete
- Vrhunski aluminij za tlačno lijevanje, tvrda tekstura i bolja disperzija topline
- Jednostavan za postavljanje i zamjenu tradicionalne svjetiljke, bez održavanja
- Zelena tehnologija, sigurna i ekološki prihvatljiva
- Dug vijek trajanja ove LED svjetiljke je oko 50 000 sati
- Dizajn kruga konstantne struje, širok raspon napona (100V~240V)
- Bez treperenja, niska potrošnja energije, brzo pokretanje, bez ultraljubičastih zraka i infracrvenih zraka
Prikaz detaljne slike
















