
Značajka proizvoda:
1. AC 85-265V radni napon; nema fluorescentno ili blještavo.
2. Uštedite novac koristeći 90 posto manje energije od CFL žarulja, žarulja sa žarnom niti i halogenih žarulja.
3. Rasvjetna ploča precizno je ugrađena u strop i debela je samo 20 mm kako bi se uštedio prostor.
4. Ovo led panelno svjetlo izvrsne cijene i performansi savršeno je za upotrebu u dnevnim sobama, spavaćim sobama, kuhinjama, hodnicima, stepenicama, radnim mjestima i raznim drugim poslovnim i stambenim prostorima.
5. Lampe imaju životni vijek od 50,000-sata i petogodišnje jamstvo.
| Snaga | 9W/12W/24W/32W/40W |
| Ulaz (AC) | 120V |
| Materijal | Aluminijska legura plus PC |
| Izrezati | 80MM |
| Temperatura boje | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Indeks reprodukcije boja | >90 |
| Specifične namjene | Kuhinja, W/ Balkon, Kupaonica, Spavaća soba, Dom |
| Kut svjetlosnog snopa | 120 stupnjeva |
Detaljna slika:






