Opis
Pošaljite upit

Značajka proizvoda:
1. jamstvo od pet godina Kako bismo podržali najviše standarde za sve naše proizvode, svaki od njih procjenjujemo na učinkovitost i sigurnost.
2. Podržavamo najviše standarde za svaki pojedini naš proizvod kroz opsežna ispitivanja učinkovitosti i sigurnosti. Naše LED naknadne opreme odmah svijetle zahvaljujući najnovijoj LED tehnologiji bez treperenja.
3. Pomični prekidač na stražnjoj strani olakšava podešavanje CCT-a. Prije nego što odaberete jedan, isprobajte različite tonove boja tijekom izgradnje kako biste promijenili kvalitetu osvjetljenja.
| Vlast | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Svjetlosni tok | 120/420/675/960/1425/1710/2280/2850 |
| CCT | 3000K 4000K 6500K |
| Boja | Bijelo ili prilagođeno |
| Veličina proizvoda | D84mm/D118mm/D146mm/D168mm/D188mm/D221mm/D296mm/D296mm |
| napon | 85-265V |
| Materijal | Aluminij |
| Kut svjetlosnog snopa | 120 stupnjeva |
| UGR | <19 |
| Oblik | Krug |
Detaljna slika:








