Opis
Pošaljite upit

Značajka proizvoda:
1. ODGODA PALJENJA: Izrađena od vrhunskog aluminija i PC materijala, ova svjetiljka je jaka i dugotrajna. Nakon 30 sekundi osoba pali, a zatim gasi svjetlo.
2. Funkcije ugradne rasvjete Usvojite novi dizajn strujnog kruga koji ima snažnu sposobnost sprječavanja smetnji i nisku statičku potrošnju energije. Relejna kontrola omogućuje manje lažnih pokretanja i dug životni vijek (više od dvije godine).
3. Uobičajene primjene uključuju četvrtasta LED stropna svjetla. Pogodno za parking, javni prolaz, podzemni prolaz, kućni balkon, hodnik i šetnicu. Instalacija se može završiti brzo i bez muke.
| Snaga | 7w |
| Izvor svjetlosti | SMD2835 |
| Svjetlosna učinkovitost žarulje (lm/w) | 100 lm/W |
| Svjetlosni tok lampe (lm) | 700 LM |
| Temperatura boje (CCT) | 3000-6500K |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Ulazni napon (V) | AC220-240V 50/60 HZ |
| Tvornica električne energije (PF) | Veće ili jednako 0.9 |
| Radna temperatura (stupnjevi) | -20~40 stupnjeva |
| IP Ratin | IP44 |
| Kut svjetlosnog snopa | 120 stupnjeva |
| UGR | <19 |
| Oblik | Krug |
| Veličina | Prsten-Φ95mm, IZREZ-Φ75mm |
| Jamstvo (godine) | 5 godina |
| Boja | Bijela |
Detaljna slika:








