
Značajka proizvoda:
1. IP65 vodootporan i otporan na prašinu rasvjetno tijelo za tuš ili kupaonicu, savršeno za vlažna mjesta, osvjetljava vašu kupaonicu i tuš kabinu, kao i druga vlažna područja. Izrez: 3 inča, neutralno blago svjetlo protiv odsjaja: 3000K, kut snopa: 45 stupnjeva (kondenzator).
2. Kada unutarnja temperatura IC-a prijeđe 150 stupnjeva, upravljački program će se automatski isključiti. Gumb za isključivanje ugrađen u uređaj sprječava pregrijavanje. sprječavanje kućnih požara i pregrijavanja od vrućih rasvjetnih tijela. Jedinice su dizajnirane i ispitane posebno za ugradnju u stropove s izoliranim krovnim prostorima.
3. Jedinica je zapečaćena; stoga neće biti problema s toplinom ili gubitka energije. Zrak ne može ući iznad stropa. MOGUĆNOST ZATAMNJENJA: Raspon zatamnjenja je 5 posto – 100 posto, trenutno uključeno, nije potrebno treperenje, zujanje ili zaustavljanje. Kada je jedno ili više rasvjetnih tijela povezano s LED prekidačem za prigušivanje, donje svjetlo se može prigušiti.
4. Brza, jednostavna i sigurna instalacija; stezaljke za držanje opruge korištene su za postavljanje u izrezanu rupu od 3- inča. Robusno aluminijsko kućište jamči otpornost na koroziju i izvrsnu disipaciju topline u aluminijskom kućištu svjetiljke/razvodnoj kutiji; delikatna, mala LED dioda.
| Boja | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Materijal | Aluminijska legura plus PC |
| Kut svjetlosnog snopa | 120 stupnjeva |
| Ulazni napon | 85-265V |
| Vat | 5w/7w/9w/12w/15w/20w/25w |
| LED čip | Epistar / SMD2835 |
| Svjetlosna učinkovitost | 120lm/W |
| Jamstvo | 5 Years |
Detaljna slika:







