Opis
Pošaljite upit

Značajka proizvoda:
1. Sposobnost aplikacije da promijeni 16 milijuna nijansi Stvorite savršenu atmosferu za druženje s prijateljima, transformirajte bilo koji prostor za impresivno iskustvo zabave ili samo poboljšajte dekor svog doma.
2. Mijenjajte svjetlo od 2700K tople bijele do 6500K hladno bijele kako biste stvorili jedinstvenu sobu s ugođajem zalaska sunca ili mjeseca.
3. Lako za oči: mogućnost prigušivanja od 1 posto do 100 posto izvan kutije.
| Snaga | 7w |
| Izvor svjetlosti | SMD2835 |
| Svjetlosna učinkovitost žarulje (lm/w) | 100 lm/W |
| Svjetlosni tok lampe (lm) | 700 LM |
| Temperatura boje (CCT) | 3000-6500K Promjena RGBW |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Ulazni napon (V) | AC220-240V 50/60 HZ |
| UGR | <19 |
| Oblik | Krug |
| Jamstvo (godine) | 5 godina |
| Boja | Bijela |
Detaljna slika:









