Značajke proizvoda:
1. Produženi vijek trajanja: U usporedbi s konvencionalnim žaruljama, okrugla LED ploča od 20 W ima životni vijek od preko 50,000 sati ili 10-15 puta duže. Za ovu karakteristiku zaslužna je vrhunska LED tehnologija rasvjetnog tijela koja smanjuje oštećenje LED čipova.
2. Ekološki prihvatljivo: s iznimno niskim emisijama topline i CO2, okrugla LED ploča od 20 W posebno je ekološki prihvatljiva. Ova funkcija podržava vaše napore da sačuvate okoliš smanjenjem ugljičnog otiska.
ProizvodSpecifikacija:
| Vlast | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Temperatura boje (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Svjetlosna učinkovitost žarulje (lm/w) | 120lm/W |
| Indeks reprodukcije boja (Ra) | 80-83Ra ili 95-98Ra |
| Podrška za prigušivanje | Triac s mogućnošću prigušivanja ili 0-10V prigušivanja |
| LED čip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materijal | Aluminij+PC poklopac |
| Životni vijek (sati) | 50000 |
| Poklopac okvira | Bijela |
| Ulazni napon (V) | 85-265V ILI 12 V DC, 24 V DC |
| Veličina izreza | 68 mm do 280 mm |
| Vanjski promjer | 85-300 mm |
| jamstvo | 5 godina |
Detaljne slike:



Rasvjetno tijelo opremljeno LED-om je okrugla LED ploča od 20 W. Visokokvalitetne LED diode s izlaznom snagom 20-watt uključene su u rasvjetu ploče, koja emitira živopisnu, briljantnu svjetlost za osvjetljavanje okoline. Zbog svog vitkog i zaobljenog izgleda, okrugla LED rasvjetna ploča od 20 W savršeno je stropno učvršćenje koje nadopunjuje suvremene stilove uređenja interijera i unosi dašak elegancije u vaše dnevne prostore.
Upotreba:

1. Uredi: Budući da okrugla LED ploča od 20 W jamči jaku i stalnu svjetlost, savršena je za korištenje u konferencijskim sobama, uredima i radnim mjestima. To pomaže radnicima da se usredotoče i budu produktivniji.
2. Škole i bolnice: Konzistentno, meko svjetlo koje proizvodi LED panelno svjetlo od 20 W savršeno je za korištenje u školama i bolnicama, jer potiče mirnu i ugodnu atmosferu koja je korisna i za učenje i za liječenje.
3. Rezidencije i hoteli: kružna LED panelna svjetla od 20 W savršena su za korištenje u hotelima i rezidencijama jer daju dašak elegancije, potiču mirnu i ugodnu atmosferu i poboljšavaju dekor vaših soba.
