Opis
Pošaljite upit

Značajka:
● Izlazna snaga od 18 W
● 1400 lm neutralne boje
● Svjetlosni snop od 120 stupnjeva
● 225x225 mm
Specifikacija:
| Boja uveza | bijela |
| napon | 230V |
| Vlast | 18W |
| Boja svjetla | 1400 lm neutralna boja |
| Dimenzije (mm) | 225x225 mm |
| Promjer montažne rupe | 206x206 mm |
| Energetski razred | A |
| Potrošnja energije kWh / 1000h | 6WkWh / 1000h |
| Svjetlosni tok | 400lm |
Opis:
Design Light LED ugradbena stropna svjetiljka BENWEI Circle White 18W 1400 Lumen 230V Priključak
Slika proizvoda:






Jesu li LED svjetla dobra za ugradnu rasvjetu?
Zapravo, većina ugradbene rasvjete za preuređenje koristi LED žarulje zbog jednostavnosti ugradnje, kao i energetske učinkovitosti. LED žarulje traju mnogo duže od ostalih vrsta žarulja.
Koja je razlika između svjetiljki za dolje i ugradbenih svjetiljki?
Malo tko zna da postoji razlika između ugradne svjetiljke (također se naziva "limenka") i donje svjetiljke.
