
Značajka:
● Godinama smo profesionalni proizvođači, 100 posto POTPUNO NOVI i visoke kvalitete.
● CE i RoHS certifikat s jamstvom... Kupujte s povjerenjem !!!
● Okrugli/kvadratni LED stropni panel
Specifikacija:
| Snaga svjetla: | 6W/9W/12W//18W/24W |
| Napon: | AC85V-265V |
| Mogućnost prigušivanja: | NE |
| Boja: | Hladna bijela (6300-6800K) |
| Kut graha: | 120 stupnjeva |
| Boja: | Bijela |
| Izvor svjetlosti: | SMD 2835 LED |
| radna temperatura: | -25 C - plus 65 C |
Opis:
LED okrugla panelna rasvjeta 3W 6W 9W 12W 18W 24W LED stropna ugradbena rešetkasta svjetiljka s uskom okruglom panelnom rasvjetom
radna temperatura: -25 C - plus 65 C Rashladni element Materijal lijevane aluminijske legure Materijal: Akril (PC) maska za lice plus tijelo od lijevanog aluminija Dugi životni vijek doseže 150,000 sati
Udaljenost projiciranja: Odobreno 3M: CE/RoHS Materijal hladnjaka Legura aluminija. 1 godina jamstva!
Slika proizvoda:







1.P: Jeste li tvornica ili trgovačko poduzeće?
O: Mi smo OEM/ODM tvornica s oko 8 godina povijesti.
2.P: Koja je minimalna količina za narudžbu?
O: Uzorak se može dostaviti.
3. P: Koji certifikat imate?
O: Svi ETL/FCC/CE/ROHS su dostupni. Možemo učiniti kao vaš zahtjev.
