
Značajka proizvoda:
1. Naša bijela ultra tanka led ugradbena rasvjetna tijela imaju pet boja za odabir: 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K.
2. Ultra tanka led ugradbena svjetla imaju izvrsnu distribuciju svjetla. Moderan, elegantan dizajn čini ove LED četvrtaste svjetiljke izvrsnim rješenjem za spavaću sobu, dnevni boravak, kuhinju, radno mjesto, zajedničke prostorije itd.
3. Naše ultra tanko led ugradbeno svjetlo može odmah smanjiti vaš račun za struju do 80 posto kada zastarjelo rasvjetno tijelo sa žarnom niti zamijenite jednim od njih. Ova četvrtasta LED stropna svjetla troše samo 24 W, što je manje energije od žarulje sa žarnom niti od 90 W. Možete promijeniti svjetlinu bez treperenja ili šuma zatamnjivanjem (100 posto -10 posto ).
4. Zbog svoje IC ocjene, naše četvrtaste LED ploče mogu se postaviti u dodir s izolacijom bez opasnosti od pregrijavanja ili paljenja. Ovi uređaji imaju životni vijek od 54,000 sata i dizajnirani su za normalan rad mnogo godina.
| Oblik rasvjetnog tijela | Uvučeno |
| Vat | 24W |
| LED perle | 2835 LED čip |
| CCT | 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Svjetlosni tok | 120 LM/W 140 LM/W 160 LM/W |
| napon | 85-265V |
| Materijal | Aluminij |
| CRI | >90Ra |
Detaljna slika:






