karakteristike proizvoda




Vrlo je fleksibilan i može se s lakoćom savijati, rezati i izrađivati. Također se savršeno uklapa u kutove i ima kao one na stropovima, ormarićima, stepenicama i namještaju za stvaranje tajne ili umjetničke rasvjete. Radni napon je obično siguran niski napon od 12V do 24V, a vrlo ga je lako staviti jer se poleđina zalijepi za sebe. Možete dobiti LED svjetlosne trake u jednoj boji (topla bijela, prirodna bijela, čista bijela ili hladna bijela) ili možete dobiti RGB ili RGBW svjetlosne trake koje se mogu kontrolirati za stvaranje 16 milijuna boja i dinamičkih efekata. Mogu se koristiti za osnovnu rasvjetu ili za stvaranje vlastitog raspoloženja.
parametar
| Vlast | 10W po metru |
| IP ocjena | IP40 ili IP65 vodootporan |
| Ulazni napon | 85-265V ili 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Svjetlosna učinkovitost | 110-120lm/W |
| Radna temperatura | -20 stupnjeva ~ 50 stupnjeva |
| Veličina | 5000*5 mm, širina 5 mm |
| Temperatura boje (CCT) | 3000K, 4000 K, 5000 K, 6000 K, crvena, plava, zelena, žuta |
| LED | 240KOM 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Materijal | PVC +LED |
| Kut snopa | 120 stupnjeva |
| Životni vijek | 50000 sati |
| Jamstvo | 5 godina |
| Certificiran | TUV, CE, ROHS |
| Kontrolirati | Daljinski upravljač |
korištenje
LED trakasta svjetla uglavnom se mogu koristiti za uređenje doma, komercijalnog prostora i arhitektonskog krajolika.



Naša tvrtka

Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd je renomirani proizvođač LED rasvjetnih proizvoda koji obuhvaća dizajn, razvoj, proizvodnju i prodaju visoko-tehnoloških proizvoda. Naša tvornica osnovana je 2010. godine, nalazi se u Shenzhenu.
3. kat, 5. zgrada, industrijski park Hebei, zajednica Hualian, okrug Longhua, Shenzhen, Kina%
NAŠA ADRESA
3. kat, 5. zgrada, industrijski park Hebei, zajednica Hualian, okrug Longhua, Shenzhen, Kina.
bwzm18@ledbenweilighting.com
