ProizvodSpecifikacija:
| Vlast | 10W po metru |
| IP ocjena | IP40 ili IP65 vodootporan |
| Ulazni napon | 85-265V ili 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Svjetlosna učinkovitost | 110-120lm/W |
| Radna temperatura | -20 stupnjeva ~ 50 stupnjeva |
| Veličina | 5000*5 mm, širina 5 mm |
| Temperatura boje (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, crvena, plava, zelena, žuta |
| LED | 240KOM 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Materijal | PVC +LED |
| Kut snopa | 120 stupnjeva |
| Životni vijek | 50000 sati |
| Jamstvo | 5 godina |
| Certificiran | TUV, CE, ROHS |
| Kontrolirati | Daljinski upravljač |
Detaljne slike:

Značajke proizvoda:
1. LED traka za svjetla za vožnju ima sljedeće značajke: 1. Fleksibilna je i može se rezati na bilo koju duljinu uz propisanu oznaku -bez ozljeđivanja LED dioda. Materijal korišten za izradu trake je fleksibilni PCB.
2. LED traka za svjetla za vožnju omogućuje da LED traka za svjetla za vožnju prikazuje široku paletu boja kombinirajući zelene, plave i crvene LED diode. Ova je funkcija idealna za živopisne teme, zabave i dekoracije budući da korisnicima omogućuje stvaranje dinamičnih svjetlosnih efekata.


Jedna vrsta proizvoda za LED rasvjetu je LED traka za trčanje, koja se također naziva i LED traka za trčanje. Stvara efekt trčanja ili jurnjave uzastopnim paljenjem i gašenjem grupa LED dioda. Automobilska rasvjeta, marketinške ploče i arhitektonska rasvjeta samo su neke od mnogih uobičajenih upotreba ovog efekta, koji stvara živopisnu i upečatljivu svjetlosnu predstavu.
Upotreba:

1. U automobilskoj industriji, LED traka svjetla za vožnju široko se koristi za unutarnju i vanjsku rasvjetu, kao i za prednja i stražnja svjetla. Efekt dinamičke jurnjave ne samo da poboljšava estetiku vozila, već i doprinosi njegovim sigurnosnim karakteristikama čineći ga vidljivijim.
2. Putokazi za unutarnje i vanjske reklame: natpisi za trgovačke centre, kina i restorane često koriste LED trake za trčanje. Efekt dinamičnog jurnjave čini ploču privlačnijom-i uočljivijom.
3. Arhitektonska rasvjeta, uključujući onu koja se vidi na pročeljima zgrada, mostovima iu parkovima, uvelike koristi LED trake za trčanje svjetla. Zapanjujući vizualni prikazi stvoreni su dinamičnim efektom jurnjave, koji naglašava ljepotu i šarm arhitekture.
