Značajke proizvoda:
1. Široki raspon primjena: Solarna rasvjeta može se koristiti u različite svrhe, kao što je rasvjeta dvorišta i travnjaka, rasvjeta terase, rasvjeta na palubi, rasvjeta na stazi, rasvjeta u vrtu i svjetla na palubi. Dodatno, dostupna su 3 dinamička načina rada i 17 statičnih boja. Zbog opuštajućeg učinka mnogih različitih boja, svjetla koja mijenjaju boju također se mogu koristiti kao noćna svjetla, svjetla za raspoloženje ili vanjska dizajnerska svjetla.
2. IP68 vodootporna svjetla za bazen savršena su za korištenje u jezerima, ribnjacima i drugim vodenim tijelima jer su izdržljiva i otporna na ocjenu IP68. S obzirom na to da je ABS plastika čvrsta i robusna, postavljanje svjetiljki za bazen na tlo ili travu ne bi vas trebalo brinuti.
ProizvodSpecifično:
| Vlast | 12W 18W 24W 30W |
| svijetla boja | RGBW |
| Temperatura boje (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Izvor svjetlosti | LED čip |
| Podrška za prigušivanje | Da |
| Ulazni napon (V) | AC/DC 12V/24V |
| Svjetlosni tok lampe (lm) | 120lm/w; 140lm/w; 160lm/w |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Radna temperatura (stupnjevi) | -20~45 |
| Vodootporna razina | IP68 vodootporan |
| Korištenje | Bazen |
Detaljne slike:





Korištenje


