Značajka:
- I smanjenje ugljičnog otiska i promicanje održive potrošnje energije ciljevi su ekološki prihvatljive ulične rasvjete.
- S dugim životnim vijekom i malim zahtjevima za održavanjem, ekološki-prijateljske ulične rasvjete nude troškovno-učinkovito rješenje za rasvjetu koje također smanjuje emisije ugljika.
- Prilagodljive opcije, kao što su senzori kretanja i mogućnosti daljinskog nadzora, omogućuju veću uštedu energije i prilagođena rješenja rasvjete za različita urbana okruženja.
Specifikacija:
| Temperatura boje (CCT) | 3000K 6000K |
| Svjetlosna učinkovitost (lm/w) | 140 lm/W |
| Vlast | 50W 150W 200W |
| Vodootporan | IP66 vodootporan |
| LED čip | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Materijal | Aluminijska legura + PC leća |
| Solarna ploča | Ćelija od monokristalnog silicija |
| Baterija | Litijeva baterija 12V |
| PF | 0.9 |
| Jamstvo | 3 godine |
| Vrijeme punjenja | 7 sati |
| Vrijeme pražnjenja | Model štednje: 3-5 kišnih dana |
| Način rada | PIR senzor |
Detaljne slike:



Upotreba:


O nama:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd dobro je-poznata tvrtka koja dizajnira, razvija, proizvodi i prodaje visoko{2}}tehnološku robu, uključujući proizvode za LED rasvjetu. Tvornica u kojoj radimo otvorena je 2010. i nalazi se u Shenzhenu.
Naša adresa
3. kat, 5. zgrada, industrijski park Hebei, zajednica Hualian, okrug Longhua, Shenzhen, Kina
E-pošta

