Opis
Pošaljite upit
Opis proizvoda

Specifikacija
| Marka | BENWEI |
| napon | 220-240V |
| Snaga | 14W |
| Ekvivalent | 2 x 18W CFL |
| Prosječno trajanje | 50,000 sati (L70 |
| Oblik | Uvučeni |
| Mogućnost prigušivanja | DALI Dimable |
| Kut svjetlosnog snopa | 100D |
| Temp. boje | 4000K (hladna bijela) |
| Jamstvo | 5 godina jamstva |
| CRI | >80 |
| Svjetlosni tok | 1260Lm |
| Duljina | 52 mm H |
| Promjer | Izrez od 150 mm, vanjski okvir od 160 mm |
Istaknuti
- Visoka svjetlosna učinkovitost
- Izravna zamjena za kompaktne fluorescentne svjetiljke
- Ušteda energije do 85 posto
- Vrlo homogeno svjetlo s funkcionalnim dizajnom
- Jednostavna instalacija s brzim spajanjem
- Eksterni DALI upravljački program s već instaliranim individualnim postavkama struje svjetiljke
- Vrsta zaštite: IP44
Detaljna slika


















