Opis proizvoda

BENWEI LED Downlight IP{0}}ocjena, 14W, 4000K Hladno bijela, DALI zatamnjenje, s aluminijskim kućištem. Ova svjetiljka od 14 W postiže svjetlosni tok od 1260 lms, sa svjetlosnom učinkovitošću od ~90 lm/W (radna temperatura od -20C do plus 45C). Prikladno za izreze od 150 mm i debljinu stropa od 3 mm do 20 mm. Napredna funkcionalnost zahvaljujući uključenom DALI drajveru. Ima aluminijsko kućište i visokokvalitetni PMMA difuzor te dolazi s 5 godina jamstva. Dostupna je verzija DALI zatamnjenja. Također dostupan u 3000K i 6500K, te u 25W ili 35W izlazima.
Specifikacija
| Marka | BENWEI |
| napon | 220-240V |
| Snaga | 14W |
| Ekvivalent | 2 x 18W CFL |
| Prosječno trajanje | 50,000 sati (L70 |
| Oblik | Uvučeni |
| Mogućnost prigušivanja | DALI Dimable |
| Kut svjetlosnog snopa | 100D |
| Temp. boje | 4000K (hladna bijela) |
| Jamstvo | 5 godina jamstva |
| CRI | >80 |
| Svjetlosni tok | 1260Lm |
| Duljina | 52 mm H |
| Promjer | Izrez od 150 mm, vanjski okvir od 160 mm |
Istaknuti
- Nasumično podesite toplu bijelu na hladnu bijelu
- Poklopac visoke propusnosti svjetla
- Opružna kopča od nehrđajućeg čelika
- Cijelo aluminijsko kućište od tlačnog lijevanja
- Antikorozivno i brzo odvođenje topline
Detaljna slika

















