značajka:
- Ova suvremena okrugla stropna svjetiljka savršena je za dnevni boravak i podići će stil svake sobe.
- Ovo svjetlo je ekonomično i ekološki zahvaljujući energetski učinkovitoj LED tehnologiji.
- Prilagodljive postavke temperature boje i svjetline omogućuju vam da bez napora postavite raspoloženje za bilo koji događaj.
Specifikacija:
| Vlast | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W |
| Temperatura boje (CCT) | 3000K,4000K,5000K |
| Svjetlosna učinkovitost žarulje (lm/w) | 120lm/w |
| Indeks reprodukcije boja (Ra) | 80-83Ra ili 95-98Ra |
| Podrška za prigušivanje | Triac s mogućnošću prigušivanja ili 0-10V prigušivanja |
| LED čip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materijal | Aluminij+PC poklopac |
| Životni vijek (sati) | 50000 |
| Poklopac okvira | Bijela |
| Ulazni napon (V) | 85-265V ILI 12 V DC, 24 V DC |
| Veličina izreza | 68 mm do 280 mm |
| Vanjski promjer | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Detaljne slike:





Poboljšajte ugođaj svoje dnevne sobe s našom elegantnom okruglom stropnom svjetiljkom.
Upotreba:

Unesite dašak elegancije u svaku prostoriju s elegantnim dizajnom okruglog panela za trgovački centar.
O nama:


