ProizvodSpecifikacija:
| Vrsta LED | SMD2835 |
| LED količina po metru | 240 LED/m |
| Radni napon | DC12V / 24V |
| Boja temperature | 2700K/3000K/3500K/4000K/5000K/6000K/6500K |
| Snaga po metru | 4.8W/m - 9.6W/m |
| CRI | 70 / 80 / 90 |
| Svjetlina po metru | 1440-1560LM/Meter |
| Širina trake | 5 mm / 6 mm / 8 mm / 10 mm |
| Korak rezanja | 25 mm / 50 mm |
| IP ocjena | IP20 / IP65 / IP67 / IP68 |
ključne tehnologije proizvoda

LED žarulje u vodootpornom svjetlu s LED trakom od 8 mm troše manje energije i traju dulje od ostalih vrsta rasvjete. Uz ove LED diode, koje mogu trajati do 50 000 sati, možete godinama uživati u jakom svjetlu. Svjetla također čine prostoriju toplom i dobrodošlom dajući kontinuirano, jarko svjetlo.
Ovu LED traku također je vrlo jednostavno postaviti jer ima ljepljivu stražnju stranu. Samo odlijepite papir i zalijepite traku svjetla na bilo koju čistu, suhu površinu. Lako možete izrezati svjetlosnu traku na odgovarajuću duljinu, tako da možete dobiti pravu količinu svjetla za svoju sobu. Vodootporna LED traka od 8 mm najbolji je izbor za isticanje arhitektonskih značajki, osvjetljavanje ormarića ili davanje lijepog sjaja vašoj vanjskoj terasi.

Korištenje


Naša tvrtka
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd osnovana je 2010. To je nacionalno visoko-tehnološko poduzeće koje integrira dizajn, istraživanje i razvoj, proizvodnju i prodaju proizvoda za unutarnju i vanjsku rasvjetu, a također može raditi OEM,ODM.





