Opis
Pošaljite upit
Značajke proizvoda:
1. Višestruke opcije boja i načina rada: Ultra-tanka svjetiljka za bazen, koja je napravljena od čipova inženjerske kvalitete i energetski je učinkovitija od ostalih svjetiljki za bazene na tržištu za više od 80 posto, također je ekološki prihvatljiva. RGB svjetlosnim perlama može se upravljati daljinski i dolaze u raznim bojama i promjenjivim načinima rada.
2. PVC školjka tehničke kvalitete: površina svjetiljke za bazen prekrivena je brojnim kuglicama LED lampe kojima upravljaju čipovi tehničke kvalitete.
ProizvodSpecifično:
| Vlast | 12W 18W 24W 30W 40W |
| Temperatura boje (CCT) | 3000-6000K |
| Izvor svjetlosti | VODIO |
| Podrška za prigušivanje | Da |
| Usluga rješenja rasvjete | Instalacija projekta |
| Životni vijek (sati) | 50000 |
| Ulazni napon (V) | AC/DC 12V/24V |
| Svjetlosni tok lampe (lm) | 120lm/w; 140lm/w; 160lm/w |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Radna temperatura (stupnjevi) | -20~45 |
Detaljne slike:




Korištenje



