Opis
Pošaljite upit
Značajke proizvoda:
1. Visoka stabilnost i niska potrošnja energije.
2. Unutar lampe nalazi se smola koja je potpuno vodootporna.
3. S nosačem, instalacija je jednostavna i odgovara tipičnom bazenu.
4. Izrađen od visokokvalitetnih, iznimno sjajnih LED svjetlosnih kuglica.
ProizvodSpecifično:
| Vlast | 12W 18W 24W 30W 40W |
| Temperatura boje (CCT) | 3000-6000K |
| Izvor svjetlosti | LED |
| Podrška za prigušivanje | Da |
| Usluga rješenja rasvjete | Instalacija projekta |
| Životni vijek (sati) | 50000 |
| Ulazni napon (V) | AC/DC 12V/24V |
| Svjetlosni tok lampe (lm) | 120lm/w; 140lm/w; 160lm/w |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Radna temperatura (stupnjevi) | -20~45 |
Detaljne slike:




Korištenje



