Specifikacija:
| Vlast | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Temperatura boje (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Svjetlosna učinkovitost žarulje (lm/w) | 120lm/W |
| Indeks reprodukcije boja (Ra) | 80-83Ra ili 95-98Ra |
| Podrška za prigušivanje | Triac s prigušivanjem ili 0-10V prigušivanjem |
| LED čip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materijal | Aluminij+PC poklopac |
| Životni vijek (sati) | 50000 |
| Poklopac okvira | Bijela |
| Ulazni napon (V) | 85-265V ILI 12 V DC, 24 V DC |
| Veličina izreza | 68 mm do 280 mm |
| Vanjski promjer | 85-300 mm |
Detaljne slike:





1. PS difuzijska ploča debljine 1,2 mm osigurava da cijela svjetiljka nema tamnog područja, bez deformacija, ali jednoliko osvjetljenje.
2. Posebna leća za pozadinsko osvjetljenje TV-a velikog kuta od 15,8 mm, uvezeni PMMA poklopac žarulje, za maksimiziranje lumena svjetla.
Upotreba:

O nama:


Pakiranje i dostava:

PITANJA:
1. Što možete kupiti od nas?
A: IP65 vodootporno svjetlo, LED ploča, LED žarulja i LED cijev.
2. Mogu li dobiti uzorke prije narudžbi?
O: Da, narudžbe uzoraka su dobrodošle. U rijetkim slučajevima možemo osigurati besplatne uzorke za testiranje.
3. Dajete li jamstvo za proizvode?
O: Da, nudimo 2-5 godina jamstva za naše proizvode.
